• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

PADI OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR EĞİTİMİ -


Eğitmen Eğitimi, Deepist Dalış Merkezi Eğitmenlerinden PADI Kurs Direktörü Sancar Uğuryol tarafından verilmektedir.

Open Water Scuba Instructor: Sertifikaya yönelik PADI programlarını Scuba Diver’dan başlayıp Divemaster dahil verebilme yeterliliğini PADI üyesi bu seviye ile kazanır. Asistan Eğitmenlere açık olan bu program, adayın bağımsızca düzenliyeceği kurslara yatkınlığını arttırma üzerine kuruludur. Aday PADI ileri eğitim felsefesi ve düzenliyeceği kursların yapısı, hedefleri, kurs içi standartları üzerine eğitilir. Düzenliyeceği programlar üzerine uzmanlaşması Workshop’lar la sağlanır.

Sadece PADI Course Director tarafından açılabilen bu programda, adayın program kriterlerine ulaşması doğrultusunda kurs tamamlanır. Fakat adayın OWSI seviyesi alabilmesi için sadece bu yeterli değildir. Kurs sonunda ayrı bir değerlendirme aşaması vardır. Performans gereklilikleri yerine getiren aday IE ( Instructor Exam )’ye katılabilme hakkı kazanır.

Instructor Exam Direk olarak PADI’de görevli Instructor Examnier’lar tarafından gerçekleştirilir. Bu doğrultuda Course Director Eğitmen Adayını hazırlayan kişidir. Hiç bir şart altında, hiç kimse bir kişiye PADI eğitmen sertifikası veremez. OWSI, ancak ve ancak başarılı IE sonrası kazanılan bir seviyedir.

EFR INSTRUCTOR EĞİTİMİ DE BU PAKETİN İÇİNDEDİR VE FİYATA DAHİLDİR.

Eğitim Tarihi ve Saatleri

Open Water Scuba Instructor eğitiminin teorik bölümünün süresi 1 hafta olup toplam 40 ders saatinden oluşmaktadır.

Teorik bölüm günleri ve deniz dalışları Eğitmen sınavları tarihlerine göre kursiyer ve dalış eğitmenleriyle birlikte belirlenir.

Pazartesi: 09:30 – 17:30
Salı : 09:30 – 17:30
Çarşamba : 09:30 – 17:30
Perşembe : 09:30 – 17:3

(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel eğitim tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)

Kurs Fiyatı : 15.834,10 TL


Satın Al
Back to top