• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

PADI ASSISTANT INSTRUCTOR EĞİTİMİ -


PADI organizasyonunda ilk eğitmenlik seviyesi olan bu aşama, Liderlik özelliklerine sahip Divemaster’lara bilgi aktarım metodlarını kazandırır. Dalış teorisi yapılaşması ve sualtı becerileri aktarımları akademik bilgi geliştirme – sığ su eğitimi ve açık deniz eğitimi ders anlatım teknikleri ile adaya kazandırılır.

Asistan Instructor’lar PADI eğitim sisteminde bilginin karşı tarafa transferinde uzmanlaşmış üyelerdir. Bu kazanımla direk dalış ortamında olma zorunluluğu olmayan Emergency First Aid programını, Project AWARE, Fish Identification, Equipment Specialist gibi Speciality kurslarını ek bir eğitimle bağımsız olarak düzenleyip sertifikalandırabilirler.

PADI 5 Star Dalış Merkezi çatısı altında Güncel IDC Staff Instructor ve/veya Course Director tarafından açılabilen bu program OWSI için ön şartı oluşturmaktadır. Klasik IDC’nin ilk bölümünü oluşturan bu program IDC öncesi bağımsız olarak alınabilir. Asistan Instructor’lar Eğitmen olmak için sadece OWSI programına katılırlar. IDC programını finanse edemeyen veya yeterli zamanı bulamayan adaylar için ideal bir başlangıçtır.

Eğitim Tarihi ve Saatleri

Divemaster eğitimini tamamlamış Assistant Instructor teorik eğitim bölümü süresi, 1 haftada toplam 8 ders saatinden oluşmaktadır.

Teorik bölüm günleri, kursiyer ve dalış eğitmenleriyle birlikte belirlenir.

Pazartesi: 19:00 – 23:00
Salı : 19:00 – 23:00

(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel eğitim tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)

Fiyata Dahil Olanlar

2 gün/8 saat teorik eğitim, 3 saat havuz eğitimi, havuz kirası, kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının kirası, Kdv.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Deniz eğitimleri. (Assistant Instructor dalış eğitimine katılalar bir dalış sezonun için deniz eğitimlerine katıldığı yurtiçi hafta sonu tur ücretlerinde %30 indirim uygulanır)

Kurs Fiyatı : 4.750,23 TL


Satın Al
Back to top