• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

Kariyer Planlama -

GO PRO..


Scuba dalış dünyasına profesyonel olarak katılım kişiye heyecan verici meydan okumalar ve sınırsız olanaklar sağlar. Regüler ofis saatleri dışında tatil yörelerinde ve metropollerde gerek full-time, gerek part-time gerekse de sezonluk olarak çalışılabilecek bu sektörde açık pozisyonlar herkesi bekliyor. Genç , dinamik, interaktif, bilanguage kişilerin yanısıra bu sektörde ofis skilleri gelişmiş deneyimli yeni kariyer peşinde olan kişilere de yer var. Yeni yüzler ve yeni kültürlerle tanışma, dünyada değişik noktalar görebilme fırsatı PADI Eğitmenliği ile sizi beklemekte. Temel eğitiminizi tamamladıktan sonra Go Pro paketi ile bu kariyere ulaşabilme ilk adımını atmış oluyorsunuz. PADI Eğitmenliği için ön şartlar 6 aylık dalıcı olmak ve 100 kayıtlı dalış.

Go Pro; EFR - Rescue Diver - Divemaster programlarını kapsayan bu paket akşam saatleri ve haftasonu katılımıyla 6 hafta gibi bir periyodta size PADI organizasyonunun ilk profesyonellik seviyesi olan Dalış Liderliği seviyesini kazandıracak. Dalış endüstrisinin vazgeçilmez parçaları olan Divemaster’lar rekreasyon amaçlı olarak yapılan dalış aktivitelerini planlama, organize etme, gözetme ve yönetme özelliklerine sahiptirler. PADI eğitimlerinde eğitmenlere lojistik ve eğitsel destek verirler. PADI Skin Diver programını bağımsız olarak düzenleyip sertifikalandırma yapabilirler.

PADI Divemaster olarak Dalış Endüstrisinin lider organizasyonu PADI’ nin organik bir parçası olacaksınız. Dünya genelinde iş olanakları bu seviyede bile sizi beklemekte. Önceden de belirtiğimiz gibi bu sadece bir başlangıç, Eğitmenlik seviyeleri ile endüstride yapabilirlilikleriniz ve kazancınız artacak. Gelin Dalış Kariyerinizi beraber planlayalım. Dalış Endüstrisinde profesyonel olarak yer almak istiyorsanız Go Pro paketi ile eğitmenlik kursunda birlikte çalışacağınız Course Director’ü ile daha fazla kilometre yapma olanağı bulacaksınız. Deepist Dalış Merkezi eğitmenlerinden Sancar Uğuryol tarafından verilmiş Go Pro paketini tamamlamış mezunların ilk Eğitmenlik Değerlendirmesinde ( IE ) geçme oranlarının 100% olduğu gerçeği bu programa katılma için ana sebebi oluşturmaktadır. Diving Career Counselor C.C 543 sertifikası ile görev yapan Sancar Uğuryol Türkiye’de bu sertifikaya sahip tek Course Director.

Eğitim Tarihi ve Saatleri;

GO PRO paketinin teorik eğitim bölümü süresi, 3 haftada toplam 35 ders saatinden oluşmaktadır.

Teorik bölüm günleri, kursiyer ve dalış eğitmenleriyle birlikte belirlenir.

Pazartesi: 19:00 – 23:00
Salı : 19:00 – 23:00
Çarşamba : 19:00 – 23:00
Perşembe : 19:00 – 23:00
Cuma : 19:00 – 23:00

(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel eğitim tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)

Fiyata Dahil Olanlar:

3 hafta/35 saat teorik eğitim, 3 saat havuz eğitimi, Efr, Rescue Diver, Divemaster kurs kitapçığı ve DVD’si, havuz kirası, kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının kirası, Kdv.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Deniz eğitimleri, Divemaster Eğitim Kiti. (Divemaster dalış eğitimine katılan adaylara bir dalış sezonun için deniz eğitimlerine katıldığı yurtiçi hafta sonu tur ücretlerinde %30 indirim uygulanır)

PADI EĞİTMEN YETİŞTİRME EĞİTİMLERİ

PADI ASSISTANT INSTRUCTOR EĞİTİMİ -

Detay

PADI OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR EĞİTİMİ -

Detay


Satın Al
Back to top