• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

Sancar Uğuryol -


1964 Newyork doğumlu. 1987 PADI International College'dan Dalış Eğitmeni olarak mezun oldu. Profesyonel ileri eğitimine devam ederek 1993 Medic First Aid Instructor, 1995 IDC Staff Instructor ve Master Instructor seviyelerini aldı. 1997 yılı itibari ile Course Director ve Medic First Aid Instructor Trainer seviyelerine yükseldi. 2003 yılında EFR(Emergency Fİrst Response) Instructor Trainer oldu. Halen Türkiye'de aktif olarak görev yapan 3 PADI Course Director 'ünden biri.

Arama Çıkartma Dalışı, Batık Dalışı, Bilimsel İnceleme Dalışı, Derin Dalış, Gece Dalışı, İlkyardım Oksijen Kullanımı, Kuru Elbise Dalıcısı, Navigasyon Dalışı, Nitrox Dalış ve Yarı Kapalı Devre -SCR- Dolphin üzerine uzmanlıkları var.

1000'in üstünde dalıcı ve tıbbi ilkyardımcı, 300'ün üstünde Dalış Lideri, Asistan Eğitmen, Uzmanlık Eğitmeni ve 250'ye yakın Dalış Eğitmeni ve Tıbbi İlkyardım Eğitmeni yetiştirdi. "Av Doğa ve Silah Dünyası", "Yatch", "Yatching Türkiye", dergilerinde, yayın kurulu üyeliği ve yazarlık yaptı. Arkeolojik Sualtı Kalıntılarını Koruma Girişiminde aktif faaliyet yürütmektedir. Dünya 2007 platin kurs direktörüdür.

Back to top