• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

PADI OPEN WATER DIVER DALIŞ EĞİTİMİ - 3.250 TL

Temel dalış eğitimini kapsayan bu kurs, güvenli dalış için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Bu eğitimler de size sadece sualtında emniyetli ve sağlıklı dalışlar yapmanız değil, aynı zamanda çevreye saygılı birer dalıcı olarak denizlerimizin altında yatan kültürel ve tabii varlıklarımıza nasıl sahip çıkacağınız da öğretilecektir.


Bu kurs üç bölümden oluşmaktadır.

Eğitim Programı

Teorik Bölüm

Dalış Eğitmeni, video programları ve eğitim kitabı eşliğinde gerçekleşir. Yüzerlik, basınç-hacim ilişkileri, sıkışma ve eşitleme, dalış malzemeleri, sualtında haberleşme, ortam, problem çözümü, dalış hastalıkları, sportif dalış tablosu kullanımı, dalış becerilerinin uygulanması konularını içerir. Teorik dersler 1.Levent ofisimizdeki derslikte yapılmaktadır.

Havuz Çalışmaları

Teorik eğitimlerini başarı ile bitiren kursiyerlerimiz üç saat süren havuz çalışmalarına alınarak su altında yapılması gereken tüm beceriler öğretilir. Amaç deniz çalışmalarında yapılacak becerileri ilk kez havuzda öğrenerek, deniz eğitimine hazır halde ve kendine güvenerek gitmektir. Eğitimler 1. Levent’teki kapalı havuzumuzda yapılmaktadır.

Açık Deniz Çalışmaları

Dalış eğitmeni tarafından gerçekleştirilir ve toplam 4 dalış yapılır. Performans gerekliliklerini yerine getiren kursiyerlerimiz PADI Open Water Diver brövelerini almaya hak kazanırlar. Sahip oldukları bröve ile dünyanın her yerinde dalış yapabilirler.

Kursa Katılım Koşulları

Donanımlı dalışa engel sağlık açısından bir rahatsızlığı bulunmamak, yüzme bilmek ve 14 yaşını doldurmuş olmak gerekir.

*Kursiyerlerimizin eğitime gelirken yanlarında iki adet vesikalık fotoğraf getirmesi yeterlidir.

Kurs Tarihi ve Saatleri

Eylül ve Ekim için Eğitim Tarihleri:

Pazartesi: 19:30 – 22:30
Salı : 19:30 – 22:30
Çarşamba : 19:30 – 22:30

Kurs Nakit Fiyatı

3.250 TL

Fiyata Dahil Olanlar

3 günde/10 saat teorik eğitim, Orijinal Padi Open Water Diver kurs kitapçığı, PADI bröve masrafları, 3 saat havuz eğitimi, Havuz kirası, Dalış kayıt defteri, Kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının kirası, Kdv.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Deniz eğitimleri.


Satın Al
Back to top