• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

PADI E.A.N NİTROX DALIŞ EĞİTİMİ - 200€

Suyun altında daha uzun dip zamanı ve daha kısa yüzey beklemesi yapmayı planlıyorsanız zenginleştirilmiş hava Nitrox dalışı ile bu hedefinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Neden Nitrox (zenginleştirilmiş hava) dalışı yaparız?

Suyun altında daha uzun dip zamanı ve daha kısa yüzey beklemesi yapmayı planlıyorsanız zenginleştirilmiş hava Nitrox dalışı ile bu hedefinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Nitrox ile yapılan dalışlarda suyun altında dip zamanınızı arttırdığı için batıklarda gezerken, fotoğraf çekerken maceranıza ve dalış keyfinize devam edebileceksiniz.

Programı başarıyla tamamladığınızda uluslararası geçerliliğe sahip PADI E.A.N Nitrox sertifikasına sahip olacak ve dünyanın her yerinde bu kartla nitrox tüplerinizle dalışlarınızı yapabileceksiniz.

Kurs Detayları

Zenginleştirilmiş hava ile dalış yaptığınızda, sualtında soluyacağınız havanın içindeki nitrojenin bir miktarı azaltılıp, yerine oksijen ilave edildiği için vücudunuz normal hava ile yapacağınız dalışa oranla daha az nitrojeni depolar ve buda sizde daha uzun dip zamanı sağlar.

Bu eğitim sonunda %22'den %40'a kadar (özellikle %32 ve %36'lık) zenginleştirilmiş hava kullanarak dalış planlayıp, bu dalışları emniyetli bir şekilde gerçekleştirebilmeyi öğreneceksiniz.

Bu eğitim, teorik ders ve sertifikayı içermektedir. Nitrox eğitimi için deniz çalışması gerekmemektedir.

Kursa Katılım Koşulları

CMAS 1*, PADI Open Water Diver veya üzeri bir sertifikaya sahip olmak.

Eğitim Tarihi ve Saatleri

(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel eğitim tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)

Çarşamba : 19:00 – 22:30

Kurs Fiyatı

200€

Dahil Olanlar

4 saat teorik eğitim, Orijinal Padi E.A.N Nitrox kurs kitapçığı, Padi E.A.N Nitrox dalış tablosu, PADI bröve masrafları, Kdv.


Satın Al
Back to top