• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

PADI DIVEMASTER EĞİTİMİ - 7.500 TL

PADI organizasyonunda ilk profesyonellik seviyesi olan Divemaster’lık dalış endüstrisinde kariyer yapmak isin başlangıç noktasıdır.


PADI organizasyonunda ilk profesyonellik seviyesi olan Divemaster’lık dalış endüstrisinde kariyer yapmak isin başlangıç noktasıdır. Gruplara gerek karasal ortamdan gereksede su ortamda liderlik edebilen, doğru dalış alışkanlıkları ve uygulamalarına model oluşturan Divemaster’lar endüstrinin vazgeçilmez parçalarıdır.

Temel yapılaşmasını tamamlamış diğer dalıcılara düzeltici hareket yapabilme yetisini kazanmış dalıcı artık gruplara Liderlik yapabilme eğitimine hazırdır.

Program kapsamında Divemaster adayı Liderlik özelliklerini geliştirmekle birlikte, dalış teorisinde de fizik, fizyoloji, dalış tabloları, malzeme ve dalış koşulları-ortam başlıkları altında tam yapılaşması sağlanır.

Eğitimin su bölümünde sınırlı su ve açık deniz uygulamaları vardır. Dalış aktivitesinin asli ortamı olan suya yatkınlık ve ortama yeterlilik mesafeye, zamana ve dayanıklılığa bağlı olarak değerlendirilir. Temel dalış becerilerini dalışı bilmeyen kişilere öğretebilecek düzeyde demostrasyon kalitesinde becerilerde uzmanlaşma sağlanır. Açık deniz uygulamalarında Divemaster adayları direkt eğitmen gözetimi altında gerçek dalış öğrencileri ve sertifikalı dalıcılarla staj yaparlar.

Kurs Tarihi ve Saatleri

Divemaster eğitiminin teorik bölümünün süresi 2 hafta olup toplam 20 ders saatinden oluşmaktadır. Teorik bölüm günleri, kursiyer ve dalış eğitmenleriyle birlikte belirlenir.

Pazartesi: 19:00 – 23:00
Salı : 19:00 – 23:00
Çarşamba : 19:00 – 23:00
Perşembe : 19:00 – 23:00
Cuma : 19:00 – 23:00
(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel kurs tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)

Kurs Nakit Fiyatı

7.500 TL

Fiyata Dahil Olanlar

2 hafta/20 saat teorik eğitim, Divemaster kursu bilgi dökümanları, Kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının kirası, Kdv.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Deniz eğitimleri, Divemaster Eğitim Kiti, Bröve. (Divemaster dalış eğitimine katılan adaylara sezon içinde deniz eğitimlerine katıldığı yurtiçi hafta sonu tur ücretlerinde %30 indirim uygulanır)


Satın Al
Back to top