• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

CMAS 3* DALIŞ EĞİTİMİ - 600€

Her düzeyde dalıcılara sualtında önderlik yapabilecek beceri ve deneyimi olan dalıcıdır. Önderlik yaptığı dalıcıların güvenli dalış kurallarına uygun dalış yapmalarını sağlamakla yükümlüdür.


Her düzeyde dalıcılara sualtında önderlik yapabilecek beceri ve deneyimi olan dalıcıdır. Önderlik yaptığı dalıcıların güvenli dalış kurallarına uygun dalış yapmalarını sağlamakla yükümlüdür. Sualtı kurtarma ve ilkyardım konularında gerekli eğitimi almıştır ve uygulayabilir. Görevli olduğu durumlarda dalışla ilgili kural dışı davranışlarda bulunanları uyarmaya ve gerekirse dalıştan alıkoymaya yetkilidir. Önderliğini yaptığı dalıcıların güvenliğinden birinci derecede sorumludur. En çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilir, yaptırabilir. Dalış eğitmeni eşliğinde ve eğitim amacıyla en çok 42 metreye kadar dalış yapabilir.

Kurstaki temel konular

Fiziksel Hazırlanma-Düşünsel Hazırlanma-Ekipman Hazırlığı Planlama ve Organizasyon-Stresin Sebepleri ve Önleme Yöntemleri, İlk Yardım Malzemeleri ve Teknikleri-Kaza Müdahalesi, Ekipman Tamir ve Bakımı-Kompresör Kullanımı, Küçük Tekne Kullanımı-Dalış Liderliği, Tekne Organizasyonu-Acil Durum İdaresi, Kurtarma Becerileri.

Katılım Koşulları

18 yaşını doldurmuş olmak

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından hazırlanmış sağlıklı olmak ve donanımlı dalışa sağlık açısından engel bir durumu bulunmadığına ilişkin bildirimi imzalamak

İki yıldız dalıcı ya da Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer bir belgesi olmak

İki yıldız dalıcı belgesini aldıktan sonra en az 50 onaylı dalış yapmış olmak ve bunu dalış kayıt defteri ile belgelemek


Kurs Tarihi ve Saatleri

CMAS 3 Yıldız eğitiminin teorik bölümünün süresi 2 hafta olup toplam 20 ders saatinden oluşmaktadır. Teorik bölüm günleri, kursiyer ve dalış eğitmenleriyle birlikte belirlenir.

Pazartesi: 19:00 – 23:00
Salı : 19:00 – 23:00
Çarşamba : 19:00 – 23:00
Perşembe : 19:00 – 23:00
Cuma : 19:00 – 23:00

(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel kurs tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)

Kurs Nakit Fiyatı

600€

Fiyata Dahil Olanlar

2 hafta/20 saat teorik eğitim, CMAS 3 Yıldız kurs kitapçığı, TSSF-CMAS bröve masrafları, Kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının kirası, Kdv.


Satın Al
Back to top