• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

Kaş Teknemiz


Dalış sektörüne hizmet vermeye başladığımız 2007 senesinden itibaren kazandığımız bilgi, birikim ve tecrübenin sonucunda çok daha kaliteli hizmet vermek, dalışa olan ilgiyi ve sevgiyi arttırmak, dalış sektörüne yeni bir soluk getirmek için teknemiz DEEPİST KAŞ’ı dünyanın en güzel doğasına ve sualtı güzelliklerine sahip Antalya/Kaş’ta suya indirdik... DEEPİST KAŞ Teknemizin standartları, Padi'nin en üst düzey dalış merkezleri katagorisindeki 5 Yıldızlı Eğitmen Yetiştirme Merkezi statüsündedir.

Teknemiz

Kaş teknemiz motoryat sınıfında olup dalış teknesi olarak özel üretilmiştir. Dalış ve dalış sonrası dinlenme için en konforlu şekilde dizayn edilmiştir. Logitech surround ses sistemiyle donatılmıştır. Güçlü motoru ile dalış bölgelerine rahat ulaşım sağlar. Duşlarda ve tuvalette sıcak su sistemi mevcuttur.

Sualtına su üzerinden ses gönderen sistemimiz sayesinde acil durumlarda aşağıdaki dalıcılarla iletişim kurarak daha güvenli dalışlar, suyun altında 400 metre uzaklığa kadar duyulan sualtı müzik sistemimizle keyifli dalışlar.

Teknemiz dünyanın en önde gelen ve güvenilir dalış markası olan Scubapro ile anlaşma imzalayarak ‘Scubapro Dive Boat’ ünvanını almıştır.

Teknemizde kullanılan tüm ekipmanlar dalışlardan sonra dezenfekte edilmektedir.

Doğaya saygılı teknemiz tüm elektrik ihtiyacını güneş panelleri sayesinde güneşten aldığı enerjiyle sağlamaktadır.

Büfemizde tüm sıcak ve soğuk içecekler, Algida dondurma çeşitleri bulunmaktadır.

Boy Renk Regülatör, BCD, Uzun Dalış Elbisesi,
Shorty Dalış Elbisesi
Palet Maske-Şnorkel Ağırlık Kemeri
15m (51 ft.) Lacivert-Beyaz 35 adet Scubapro 50 çift Scubapro 70 adet 30 adet scubapro

Gallery

Back to top