• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

Hakkımızda


Deepist Diving&Travel, hayatı doya doya, keyifle yaşamak isteyen genç yaşlı herkesin buluşma noktası olmak için 2007 yılında yola çıktı ve bu yolculuğa hep taze kalan bir heyecanla devam ediyor. Profesyonel eğitmenleri ve deneyimli kadrosu; daha iyi hizmet vermek ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için dost elini sizlere uzatıyor, sizlerle hayatı paylaşıyor.

Sualtını keşfetmeye meraklı, deneyimli balıkadamlar için ileri seviye dalış kursları, doğa sporlarına tutkunlar için Türkiye’nin en elverişli noktalarında snowboard, yelken, rafting, doğa yürüyüşleri ve diğer alternatif doğa sporları seçenekleri sunan Deepist, sizleri yeni maceralarla tanıştırmayı hedefliyor.

Deepist Diving&Travel, Türkiye’nin en güzel tatil bölgeleri başta olmak üzere, Tanzanya, Tayland, Endonezya, Malezya, Mısır, Ürdün, Madagaskar, Kamboçya, Güney Afrika, Küba, Avustralya ve Avrupa’nın pek çok farklı bölgesine butik turlar düzenliyor, Dünyayı keyifli ve samimi bir ekiple keşfetmenizi sağlıyor.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 8793 yetki belgeli A sınıfı Turizm Seyahat Acentası olan Deepist, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 694 no’lu yetki belgesine sahiptir. Aynı zamanda Dünya Dalış Eğitmenleri Birliği’nin (PADI) en üst düzey dalış merkezlerine verdiği S-3450 no’lu 5 Yıldızlı Eğitmen Yetiştirme Merkezi’dir.

Güven, heyecan ve eğlenceyi bir arada sunan Deepist, enerjisi ve profesyonelliğiyle hayatınızın ilkleri arasında yer almayı hedefliyor.

Gelin sizde, derin bir nefes alın ve bize katılın!

Back to top