• DERİN Bİ NEFES ALIN VE BİZE KATILIN

TSSF/CMAS 1 YILDIZ DALIŞ EĞİTİMİ

Temel dalış eğitimini kapsayan bu kurs, güvenli dalış için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Bu eğitimler de size sadece sualtında emniyetli ve sağlıklı dalışlar yapmanız değil, aynı zamanda çevreye saygılı birer dalıcı olarak denizlerimizin altında yatan kültürel ve tabii varlıklarımıza nasıl sahip çıkacağınız da öğretilecektir.


Bu kurs üç bölümden oluşmaktadır.

Eğitim Programı

Teorik Bölüm

Dalış Eğitmeni, video programları ve eğitim kitabı eşliğinde gerçekleşir. Yüzerlik, basınç-hacim ilişkileri, sıkışma ve eşitleme, dalış malzemeleri, sualtında haberleşme, ortam, problem çözümü, dalış hastalıkları, sportif dalış tablosu kullanımı, dalış becerilerinin uygulanması konularını içerir. Teorik dersler 1.Levent ofisimizdeki derslikte yapılmaktadır.

Havuz Çalışmaları

Teorik eğitimlerini başarı ile bitiren kursiyerlerimiz üç saat süren havuz çalışmalarına alınarak su altında yapılması gereken tüm beceriler öğretilir. Amaç deniz çalışmalarında yapılacak becerileri ilk kez havuzda öğrenerek, deniz eğitimine hazır halde ve kendine güvenerek gitmektir. Eğitimler 1. Levent’teki kapalı havuzumuzda yapılmaktadır.

Açık Deniz Çalışmaları

Dalış eğitmeni tarafından gerçekleştirilir ve toplam 4 dalış yapılır. Performans gerekliliklerini yerine getiren kursiyerlerimiz TSSF-CMAS 1 Yıldız Dalıcı brövelerini almaya hak kazanırlar. Sahip oldukları bröve ile dünyanın her yerinde dalış yapabilirler.

Kursa Katılım Koşulları

Donanımlı dalışa engel sağlık açısından bir rahatsızlığı bulunmamak, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından hazırlanmış sağlıklı olmak ve donanımlı dalışa sağlık açısından engel bir durumu bulunmadığına ilişkin bildirimi imzalamak, yüzme bilmek ve 14 yaşını doldurmuş olmak gerekir.

*Kursiyerlerimizin eğitime gelirken yanlarında iki adet vesikalık fotoğraf getirmesi yeterlidir.

Kurs Tarihi ve Saatleri

(Tavsiye edilen günler ve saatlerdir. Güncel kurs tarihleri için lütfen dalış merkezimizle iletişime geçiniz)
Pazartesi: 19:30 – 22:30
Salı : 19:30 – 22:30
Çarşamba : 19:30 – 22:30

3 günde/10 saat teorik eğitim, CMAS 1 Yıldız kurs kitapçığı, TSSF-CMAS bröve masrafları, 3 saat havuz eğitimi, Havuz kirası, Dalış kayıt defteri, Kullanılacak tüm dalış ekipmanlarının kirası, Kdv.

Kurs Nakit Fiyatı

650 TL

Fiyata Dahil Olmayanlar

Deniz eğitimleri.


Hemen Al
Back to top